W naszej grupie znajdują się dzieci w wieku 6 lat. Jesteśmy najstarszą grupą w naszym przedszkolu. Pod skrzydłami Pani Marty i Pani Julity każdego dnia aktywnie przygotowujemy się do rozpoczęcia nauki w szkole.
Codziennie śmiało przekraczamy próg naszego przedszkola. Jesteśmy weseli i chętnie bawimy się ze sobą, jeżeli trzeba pomagamy sobie nawzajem. Oczywiście zdarzają się spory, bo „kto się czubi, ten się lubi”, ale szybko dochodzimy do porozumienia. Na pewno ułatwiają nam to narzędzia TOC. Podczas zajęć odkrywamy otaczający nas świat na różne sposoby. To co „Tygryski” lubią najbardziej to różnego typu zabawy badawcze gdzie obserwujemy, doświadczamy i manipulujemy. Bardzo pomaga nam w tym realizacja w naszej grupie multimedialnego programu Tablit. Nie możemy zapomnieć o spacerach i zabawach na świeżym powietrzu na naszym przedszkolnym placu zabaw, bo to właśnie tam zużywamy niebywałe pokłady naszej energii. Wspólnie z naszymi Paniami realizujemy ogólnopolski projekt edukacyjny „Mała Fabryka Eksperymentów”.
Kreatywność, aktywność i głowa pełna pomysłów to motto „Sprytnych Tygrysów”!!!

 

Przewiń do góry