SPRYTNE TYGRYSKI
TRICKSY TIGGERS

Kochani od 25 marca rozpoczynamy zajęcia w ramach edukacji zdalnej. Będziemy „spotykać się” codziennie na naszej grupie na facebooku. Zapraszamy 🙂

Aby dołączyć do grupy kliknij poniższy link:

https://www.facebook.com/groups/2294367447535430/?source_id=1566171406956182

 

W naszej grupie znajdują się dzieci w wieku 5 i 6 lat. Jesteśmy najstarszą grupą w naszym przedszkolu. Pod skrzydłami pani Ani i pani Kasi każdego dnia aktywnie przygotowujemy się do rozpoczęcia nauki w szkole. Codziennie śmiało przekraczamy próg naszego przedszkola. Jesteśmy weseli i chętnie bawimy się ze sobą, jeżeli trzeba pomagamy sobie nawzajem. Oczywiście zdarzają się spory, bo „kto się czubi ten się lubi”, ale szybko dochodzimy do porozumienia. Na pewno ułatwiają nam to narzędzia TOC. Podczas zajęć odkrywamy otaczający nas świat poprzez różnego typu zabawy. To co „Tygryski” lubią najbardziej to różnego typu zabawy badawcze gdzie obserwujemy, doświadczamy i manipulujemy. Bardzo pomaga nam w tym realizacja w naszej grupie multimedialnego programu Tablit. Nie możemy zapomnieć o spacerach i zabawach na świeżym powietrzu na naszym przedszkolnym placu zabaw, bo to właśnie tam zużywamy niebywałe pokłady naszej energii. Wspólnie z naszymi Paniami realizujemy ogólnopolski projekt edukacyjny „Las, dwa, trzy – matematyczne przygody wśród przyrody.” Kreatywność, aktywność i głowa pełna pomysłów to motto „Sprytnych Tygrysów”!!!
Przewiń do góry