Nazywamy się „Wspaniałe Kłapouszki”. Jesteśmy grupą 3 latków. Pracują z nami Panie nauczycielki Martyna i Julita. Opiekuje się nami również Pani Mariola.
Dla większości z nas jest to pierwszy rok w przedszkolu. Poznajemy naszych kolegów, panie i zasady zachowania w grupie. Lubimy eksperymentować, tworzyć różne prace plastyczne, grać na instrumentach i uczyć się wierszyków . Śpiewanie i taniec są naszą mocną stroną. Kilka piosenek próbujemy zaśpiewać nawet w języku angielskim. Mimo iż jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu uczestniczymy  w ogólnopolskim projekcie „Sensosmyki”. Wiele radości sprawiają nam zabawy konstrukcyjne, podczas których powstają rakiety, samoloty, domy i wiele innych budowli. Nasze ulubione zabawki oprócz klocków to samochody, lalki i akcesoria z kącików tematycznych. Najlepszą częścią dnia jest dla nas wyjście do ogrodu i spacery. Uwielbiamy zabawy na świeżym powietrzu, a przy okazji uczymy się samodzielnego przebierania. Po obiedzie mamy chwilę przerwy. Relaksujemy się słuchając muzyki i bajek.
Jesteśmy ciekawi świata, nauka nowych rzeczy i wspólna zabawa sprawia nam dużo radości, dlatego codziennie wychodzimy z przedszkola w dobrych nastrojach i z uśmiechem na twarzy 🙂