Druga grupa w naszym przedszkolu nazywa się „Wesołe Hefalumpy”. Jesteśmy grupą wspaniałych i pełnych energii czterolatków. Nasze wychowawczynie to Pani Karolina i Pani Weronika. Większość dzieci z naszej grupy chodzi już drugi, a nawet trzeci rok do przedszkola, także czujemy się tutaj prawie jak w domu. Lubimy wspólnie się bawić w naszej hefalumpowej sali, uczyć się z programem TABLIT, ale chyba najbardziej lubimy zabawy na świeżym powietrzu. Wspólnie z naszymi Paniami bierzemy udział w ogólnopolskim projekcie „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Codziennie uczymy się czegoś nowego i to na dodatek w dwóch językach – polskim i angielskim. Doświadczamy nowych wspaniałych rzeczy. Cały czas trenujemy naszą samodzielność i wychodzi nam to coraz lepiej. Wspólnie świętujemy urodziny naszych kolegów i koleżanek z grupy. W naszej grupie nie ma czasu na nudę:)