TĘCZOWE KRÓLIKI
RAINBOW RABBITS

Kochani od 25 marca rozpoczynamy zajęcia w ramach edukacji zdalnej. Będziemy „spotykać się” codziennie na naszej grupie na facebooku. Zapraszamy 🙂

Aby dołączyć do grupy kliknij poniższy link:

https://www.facebook.com/groups/497694227782399/?source_id=1566171406956182

 

Nie jesteśmy już maluchami, jeszcze nie zerówkowiczami, ale 5 – latki to już nie przelewki 🙂 Tworzymy grupę żywiołowych, ciekawych świata i bardzo pomysłowych puchatkowych przedszkolaków. Każdy dzień jest dla nas niezwykłą przygodą. Razem z naszymi paniami – Madzią i Karolinką – poznajemy świat – ten bliższy i dalszy.
Mamy główki pełne pomysłów i pracujemy z multimedialnym programem „TABLIT”, a to oznacza zajęcia wypełnione eksperymentami, kreatywnym rozwiązywaniem problemów oraz nieszablonowym podejściem do spraw, które na pozór wydają się oczywiste. Uwielbiamy spędzać ze sobą czas, kochamy wycieczki i spotkania z ciekawymi ludźmi, które w naszej grupie nie są rzadkością. Codzienne bawimy się również w języku angielskim. Te zajęcia są dla nas bardzo inspirujące – We love our English time!
Pamiętamy także o tym, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch”, dlatego też często ćwiczymy i uczestniczymy w imprezach sportowych. Ponadto bierzemy udział w cotygodniowych zajęciach gimnastycznych z profesjonalnymi trenerkami, realizując projekt „Zdrowo i sportowo”. W naszej grupie mamy dwoje specjalnych przedszkolaków. To Anna i Czarek – nasze misie, z którymi wspólnie uczestniczymy w projekcie „Mały miś w świecie wielkiej literatury”.
Nigdy się ze sobą nie nudzimy, chętnie też pomagamy innym. Aktywnie działamy w różnych projektach oraz akcjach charytatywnych. Dużo już umiemy, a jeszcze więcej umieć będziemy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych

Przewiń do góry